عذرخواهی عباسوف از علی اکبری – مبارزه به تعویق افتاد

Amir Aliakbari

اسلام عباسوف حریف امیر علی اکبری در رویداد بیگ بنگ امروز با انتشار پستی در اینستاگرم اعلام کرد که مبارزه ی روز جمعه به تعویق افتاده است.

عباسوف در اینستاگرم – متاسفانه و البته خوشبختانه واسه ی بدخواهامون، اولین مبارزه ی من در وان چمپیونشیپ به تعویق افتاد. میخوام از تیمم به خاطر زحماتشون تشکر کنم و همچنین از امیر هم بخاطر اینکه نمیتونم جمعه ی دیگه باهاش مبارزه کنم عذرخواهی میکنم. امیدوارم هر چه زودتر برگردیم. علی اکبری می بینمت.

به گزارش خبرگزاری روسی TASS اسلام عباسوف هفته گذشته پس از یک درگیری جاده ای در شهر مسکو بازداشت شد. گفته می شود که این درگیری توسط اتومبیلی که جاده را مسدود کرده بود برانگیخته شد. لازم به ذکر است که عباسوف در حین درگیری دست گیر نشد و پس از شکایتی که علیه او صورت گرفت بازداشت شد. عباسوف پس از بازداشت شدن تاکید کرد که این درگیری فقط لفظی بوده است.

سازمان وان چمپیونشیپ هنوز در این رابطه بیانیه ای نداده است.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.