اسکات کوکر: پاتریسیو پیتبول ولکانوفسکی را ناک اوت میکند

Patricio Pitbull

اسکت کوکر رئیس بلاتور در مصاحبه ای با کانال کمبات، قهرمان پروزن و سبک وزن بلاتور را مورد تمجید قرار داد. کوکر در این مصاحبه گفت که پاتریسیو ”پیتبول“ فریر در صورت مبارزه با الکساندر ولکانوفسکی (قهرمان پروزن یو اف سی) او را ناک اوت میکند.

”پاتریسیو بهترین فدرویت (پروزن) روی کره زمینه. هر کسی که اطلاعات کامل از این ورزش داشته باشه اینو میدونه. البته این چیز جدیدی نیست و اون مدت هاست که بهترین بوده ولی الانه که خیلیا بالاخره این داستان رو متوجه شدند و دارن اون رو با قهرمان های سازمان های دیگه (یو اف سی) مقایسه می کنن. البته فکر نمی کنم که این مقایسه درست باشه….

من مطمئن هستم که پاتریسیو قهرمان اون لیگ (یو اف سی) رو ناک اوت میکنه. دسته پروزن ما خیلی رقابتیه و اخیرا استعدادهای بیشتری رو وارد این دسته کردیم و در آینده توی این وزن از همه سازمان های دیگه بهتر هستیم. امروز وقتی که از دسته پروزن صحبت میکنیم. پاتریسیو بهترین فدرویت دنیاست“.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.