پیشبینی‌ هنری سهودی از بازی دیویسون فیگوردو – برندون مورنو

Henry cejudo

هنری سهودو قهرمان بازنشسته‌ی سازمان یو اف سی‌ که به نظر نمیرسد که خداحافظی طولانی مدتی‌ از میادین مبارزه داشته باشد، در مصاحبه‌ای در مورد فیگوردو و شانس برنده شدن مورنو در مقابل او صحبت کرد.

تنها دلیلی‌ که فیگوردو قهرمانه به خاطر منه. اون در چشم من قهرمان هیچ چیزی نیست. این من بودم که اون رو در این جایگاه قرار دادم. من کمربندم رو گذاشتم که ازش نگهداری کنه و فکر می‌کنم که خیلی‌ خوب هم این کار رو انجام داده. هر بار که من مسابقات رو تماشا می‌کنم میگردم ببینم کجاها فایترها اشتباه میکنند و وقتی‌ بازی فیگوردو رو میبینم، فکر می‌کنم که اون در مقابل مورنو به مشکل بر میخوره و احتمال باختش هست. تنها چیزی که تو میبایستی در مقابل دیویسون فیگوردو انجام بدی اینه که در راند اول باش گرپل کنی‌ چون خیلی‌ وزن کم کرده. در راند دوم، سومه که اون سنگین و خسته میشه. بنابراین من برندون مورنو رو برنده این بازی میدونم، البته اون هم خیلی‌ مزخرف و بده اما فکر می‌کنم که دیویسون فیگوردو رو میزنه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.