تهدید تونی فرگوسن: اگه اولیویرا سر وزن نرسه مسابقه‌ نمیدم

Tony ferguson

تنها چند روز تا رویداد یو اف سی‌ ۲۵۶ باقی‌ مانده و تونی فرگوسن در مسابقه‌ی کو مین ایونت این رویداد در مقابل چارلز اولیویرا قرار خواهد گرفت. تونی در اینستاگرم خود و با انتشار عکسی رقیب خود را تهدید کرد که در صورت نرسیدن او به وزن مورد نظر مسابقه‌ای در کار نخواهد بود. در قسمتی‌ از پیام منتشر شده تونی نوشت:

”در آغاز این کمپ تمرینی من تصمیمی آگاهانه گرفتم که به اون چیزی که من رو به اینجا رسونده اطمینان کنم و نتایج هم عالی‌ بودند. من بیشتر از ۳۰ ساله که با ورزشکاران دیگه رقابت می‌کنم و در زمان مشخص سر وزن میرسم. وزنم خوبه و تغذیه هم درسته!!! فکر می‌کنم که اون برزیلیه چارلز اولیویرا و دیگران سر وزنکشی اضافه وزن داشته باشند طبق معمول. همین الان این رو بگم که چارلز اولیویرا در کل هفته وزن کم نمیکنه و ۳، ۴ پاوند اضافه وزن داره و دریافت دیرهنگام این مبارزه رو بهانه میکنه. اگه اونقدر اضافه وزن داشته باشه ما مسابقه نمیدیم. بنابراین (هواداران) برین توی صفحه‌ی اولیویرا و تشویقش کنید که به وزن برسه اگه میخواین که اون بازی رو ببینید“. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.