انتقاد تونی فرگوسن از رسانه ها | قسمت اول

Tony Ferguson

تونی فرگوسن و چارلز اولیویرا بامداد یکشنبه در مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۶ و در کو مین ایونت این رویداد به مصاف هم میروند. پس از شیوع ویروس کرونا و بسته شدن مرز‌های کشورها مسابقه‌ی حبیب – تونی برای پنجمین بار به هم خورد و تونی با اصرار دانا وایت در مقابل جاستین گیچی قرار گرفت و در رویداد ۲۴۹ شکست خورد. پس از شکست تونی و دور شدن او از تایتل شات او در ماه‌های اخیر سخت در تلاش بود که با قرار گرفتن در مقابل داستین پویریر خود را باری دیگر تا مبارزه‌ی قهرمانی پیش ببرد اما پس از توافق کانر – پویریر، تونی فرگوسن مبارزه در مقابل چارلز اولیویرا را قبول کرد. تونی در مصاحبه‌ی اخیر خود با خبرگذاری تی اس ان گفت که او به اندازه‌ی کافی‌ برای دریافت تایتل شات تلاش کرده است اما رسانه‌ها او را در این راه کمک نکرده ا‌ند. او در ادامه گفت:

تایتل شات من کو؟ اون چیز‌هایی‌ که میبایستی “مال من” بشن کجان؟ هیچ چیزی “مال تو” نیست. تو میبایستی در اثر کوشش و سزاواری اون رو به دست بیاری. و من پس از هر برد اون رو در مسیرم به دست میارم. اما هیچ کسی‌ در این باره صحبت نمیکنه. شماها هیچ صحبتی‌ نمیکنید چون پولتون رو از کانر میگیرید. شما پولتون رو از پراپر دوازده (ویسکی‌ کانر مک گرگور) و تمام اون مزخرفات دیگه در میارید. شماها اون نقاب لعنتی رو به صورت خودتون زدید و نمیخواین که آزادانه در مورد من حرف بزنید که مثلا “هی‌ به تونی تایتل شات بدین”. شماها به کرات با دانا وایت صحبت کردید ولی‌ در مورد من چیزی نگفتید. شماها دیدید که من توسط کمپانی تیم مدیریتی سابقم چپ و راست ضربه خوردم. هیچ کسی‌ چیزی نگفت اما من یو اف سی‌ ۲۴۹ رو نجات دادم و باعث شدم که مردم در سراسر دنیا سرگرم بشن و بعد از اون مواجه بشم با این انتقاد که “چرا بازی رو نبردی”؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.