جواب تهدید آمیز گنادی گلاوکین به چالش اسکار دلاهویا

20201216_120646_0000_compress8

اظهارات اخیر اسکار دلاهویا در مورد بازگشت او به رینگ بوکس و مبارزه در مقابل گنادی گلاوکین با واکنش قهرمان میان وزن قزاقی همراه بود. دلاهویا (۴٧ ساله) بتازگی در مورد گلاوکین اظهاراتی داشت و گفت: ”آیا میدونین فایت تریپل جی (گلاوکین) چقدر برای من راحته؟ وای خدا… بدون شک فایت خیلی بزرگی میشه…“.

گلاوکین در گفتگویی با کانال AFP در مورد صحبت های دلاهویا گفت: ”شما همه اسکار رو خوب میشناسین و میدونین چه دهن کثیفی داره…. هر چیزی که ربطی به گنادی گلاوکین داشته باشه برای اون (دلاهویا) یک کابوسه. اون هر چی دلش خواست میتونه بگه ولی اجازه بدین اینجوری واستون بگم – اگر فرصتی برای کشتن قانونی شخصی (دلاهویا) رو در رینگ پیدا کنم، شاید از این فرصت استفاده کنم“.

گلاوکین بامداد شنبه برای دفاع از عنوان های قهرمانی میان وزن خود (IBO و IBF) به مصاف کمیل زرمتا می رود (حدود ساعت 4:30 صبح به وقت تهران. ساعت 2:00 به وقت اروپا).

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.