دن هوکر: چارلز اولیویرا ترسویی بیش نیست

dan hooker

دن هوکر یکی‌ از مبارزان اصلی‌ دسته‌ی سبک وزن در مصاحبه‌ای با سابمیشن رادیو نظر خود را در مورد عملکرد چارلز اولیویرا گفت: 

نمیدونم، من نظر خودم رو میگم. نظرم اینه که چارلز اولیویرا ترسویی بیش نیست. خندم گرفته، نظر خاصی‌ ندارم در موردش، هیچ کار خارق العاده‌ای نکرد. اون یک سری کارهای بیسیک پایه‌ای در مقابل تونی انجام داد و تونی جوابی در مقابل اونها نداشت. فکر می‌کنم تونی مدتی‌ اون تمرینات پایه ایش رو انجام نداده بود و این ورزش در مورد بهتر کردن اون تمرینات پایه‌ای و اساسی‌ هستند. من این رو اینشکلی دیدم. نمیتونم بگم که من از کارهای اولیویرا هیجان زده شدم. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.