علی‌ عبدالعزیز: حاضرم با تونی “گِیت کیپر” مسابقه بدم

Ali Abdelaziz

شکست تونی فرگوسن در مقابل چارلز اولیویرا واکنش بسیاری را به همراه داشت. علی عبدالعزیز پس از این مبارزه با تونی در توییتر درگیر شد و تونی را یک فایتر کمربند سفید نامید. فرگوسن نیز به صحبت های عبدالعزیز واکنش نشان داد و گفت که عبدالعزیز خبرچینی بیش نیست. عبدالعزیز منیجر جنجالی حبیب نورماگومدوف مجددا در چند توییت پیاپی به تونی فرگوسن تاخت و نوشت که او حاضر است با تونی فرگوسن در یک مسابقه گرپلینگ مبارزه کند. 

”شانس آوردی که باختی چون حبیب تورو فلج میکرد، تو اینو میدونی‌، منم اینو میدونم و حالا هم همه‌ی عالم اینو فهمید. تو الان به عنوان “گیت کیپر” (مبارزانی که در تاپ ۱۰ قرار گرفته ا‌ند و یو اف سی‌ آنها را در مقابل مبارزان نو ظهور و استعدادهای جوان قرار میدهد تا آنها را در صورت برد وارد تاپ ۱۰ کنند) جوونهای با استعداد‌ی که تا می‌خوری بزننت، مثل اسلام ماخاچف، بنیل داریوش، هوکر و خیلیهای دیگه“. 

از علی‌ سوال شد که آیا حاضر است که در مسابقه‌ی گرپلینگ با تونی روبرو شود و علی‌ در پاسخ گفت بله صدرصد.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.