یوئل رومرو در مورد دلایل جدایی اش از یو اف سی صحبت کرد

Yoel Romero

یوئل رومرو مبارز محبوب کوبایی چندی پیش از سازمان یو اف سی‌ کنار گذاشته شد. اسکات کوکر پرزیدنت سازمان بلاتور در حالیکه از عدم تمایل خود به استخدام این فایتر کارکشته صحبت کرده بود سرانجام او را به خدمت گرفت. یوئل رومرو پس از ورود به سازمان بلاتور در مصاحبه‌ای با ‌ای اس پی‌ ان گفت: 

اول بگم که این خبر کاملا غیر منتظره بود (رها شدن او توسط یو اف سی‌). من مشغول تمرینات سختم بودم که برای مبارزه آماده باشم. ما میخواستیم که برای ماه ژانویه و یا فوریه در ۱۸۵ یا ۲۰۵ پاوند مسابقه بدیم. ما میخواستیم که با یکی‌ از تاپ ۳ این دو دسته‌ها مسابقه بدیم. مدیر برنامه هام این رو به پرزیدنت یو اف سی‌ گفته بود. اونها میخواستند که ما با یورایا هال و درک برانسون مسابقه بدیم و ما بشون گفتیم که مسابقه دادن ما در مقابل این فایترهای جوون قابل درک نیست. ما یه فکری داشتیم که میخواستیم اون رو دنبال کنیم و اون هم عنوان قهرمانی بود. میدونستیم که یک یا دو مسابقه‌ی دیگه تا مسابقه‌ی قهرمانی داریم و مبارزه کردن ما در مقابل اینها (هال و برانسون) یه قدم به عقب بود نه به جلو. مدیر برنامه هام صحبتهای زیادی با دانا وایت و مچ میکر‌های یو اف سی‌ داشتند که به توافقی نرسیدند. اونها برگشتند و جانی والکر رو به ما در ۲۰۵ پاوند پیشنهاد دادند (جایگاه ۹ در رنکینگ) در حالیکه ما به دنبال سانتوس یا تشیرا بودیم (جایگاه ۱ و ۲ در لایت هوی ویت). آخر سر مدیر برنامه هم بشون گفت که ما با دامینیک ریس، تشیرا، سنتوس و یا انتونی اسمیت بازی می‌کنیم. در آخر هم اونها تماس گرفتند که ما به توافقی نرسیدیم و اینکه من رو از بند قرار داد رها میکنند. انتظار این رو نداشتم. داشتم تمریناتمو انجام میدادم که دو مسابقه‌ی دیگه بدم و دوباره با ایزی (ادسانیا) بازی کنم، و وقتی‌ در مقابلش قرار میگرفتم میخواستم سرش رو از بدنش جدا کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.