استیفن تامپسن: یو اف سی‌ من را “گیت کیپر” جف نیل میبیند

20201218_174311_0000_compress41

آخرین مسابقات سال یو اف سی‌ یکشنبه برگزار میشوند و در مسابقه‌ی اصلی‌ این رویداد استیفن تامپسن به مصاف جف نیل خواهد رفت. استیفن تامپسن در مصاحبه‌ای با رادیو جاست کرپ گفت: 

اونها (یو اف سی‌) میخوان که من رو به یک “گیت کیپر” تبدیل کنند (مبارزانی که در تاپ ۱۰ قرار گرفته ا‌ند و یو اف سی‌ آنها را در مقابل مبارزان نو ظهور و استعداد‌های جوان قرار میدهد تا آنها را در صورت برد وارد تاپ ۱۰ کند) اما این اتفاق نخواهد افتاد. من ۱۰ راند در برابر تایرون وودلی بازی کردم، ماسویدال رو شکست دادم، یک باخت بحث برانگیز در مقابل درن تیل داشتم و در مقابل انتونی پتیس ناک اوت شدم. دو حریف آخرم در رنکینگ از من پایینتر بودند و من با کسانی که بالاتر از من قرار گرفته بودند بازی نکردم. امیدوارم که اونها سعی‌ نکنند که من رو مثل یک “گیت کیپر” ببینند، من گیت کیپر نیستم. من مسابقات زیادی رو جلوی روم می‌بینم و اون تایتل شات رو میخوام. من هیچوقت برای ناک اوت کردن به میدون نمیرم، اگه این اتفاق بیفته که میفته. اون مبارزانی که در رنکینگ بالاتر هستند مهارت بیشتری دارند و ناک اوت‌هاشون میتونه سنگین تر باشه. همه میگن که من مدتهاست نتونستم کسی‌ رو ناک اوت کنم اما نگاه کنید ببینید من با چه کسانی مسابقه دادم. خوب میشه یکی‌ مثل جف نیل رو ناک اوت کنم. من به دنبالش نیستم ولی‌ اگه ببینم این اتفاق داره میوفته میرم دنبالش. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.