دیویسون فیگوردو: من تمام راندها رو در برابر مورنو بردم

مبارزه‌ی دیویسون فیگوردو در رویداد یو اف سی‌ 256 در مقابل برندن مورنو با تساوی به پایان رسید. فیگوردو در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای فایتینگ گفت: 

پس از آنالایز راندها، باید بگم که من تمام اون راندها رو بردم. نمیدونم چی‌ شد که متاسفانه اونها من رو برنده اعلام نکردند. در یک مورد از من امتیاز کم کردند اما با وجود مساوی بودن ما در اون راند من بقیه‌ی راندها رو بردم. من یه بار دیگه باش مسابقه میدم و خوردش می‌کنم تا دیگه حرف و حدیثی باقی‌ نمونه.

او در مورد کسالت خود گفت:

من عفونت داشتم و ریسک این بود که بازی رو از دست بدم. پدرم یادم داد که مرد باشم و من نمیخواستم که کنار بکشم. با خودم گفتم که میخوام فایت کنم و برد رو با خودم به خونه بیارم. من داشتم گرم میکردم و نمیدونستم که چه اتفاقی قراره بیفته. حس می‌کردم که این مسابقه‌ی سختی بشه برای من چون عفونت بدنم داشت کاری میکرد که مسابقه رو از دست بدم. میدونستم که اون فایتر همیشگی‌ نیستم. من دوست دارم که دیگران رو تموم کنم اما چیزی درون من میگفت که این آسون نیست – و این اتفاقی بود که افتاد.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.