کریس وایدمن: می‌تونم فکرش رو کنم که یو اف سی‌ من رو کنار بذاره

Chris Weidman

کریس وایدمن قهرمان سابق میدل ویت یو اف سی‌ که پس شکست در مقابل لوک راک هولد ۴ شکست دیگر را در کارنامه‌ی خود دارد در مصاحبه‌ای با جیمز لینچ در مورد احتمال کنار گذاشتن او از سازمان یو اف سی‌ گفت: 

من خیلی‌ نگران این نیستم ولی‌ اگه این اتفاق هم بیفته سوپرایز نمیشم. هیچ چیزی من رو سوپرایز نمی‌کنه. فکر نمیکنم که در مقایسه با دیگران آدم خیلی‌ خاصی‌ باشم که اونا با خودشون بگن که “کریس کسیه که ما باید به هر قیمتی که شده نگرش داریم”. اگه نشون ندم که فایتری در سطح جهانی‌ هستم که اون تایتل رو میخواد، بله می‌تونم صدرصد فکرش رو کنم (که کنارم میذارند). سابقه نداشته که اونها فایترایی رو کنار بذارند که هنوز باشون قرار داد دارند. این موضوع تو رو در شرایطی قرار میده که با خودت میگی‌ اه لعنتی، اگه مسابقت رو نبری، مخصوصا اگه پول زیادی دریافت میکنی‌، به نظر میرسه که میخوان قیدتو بزنند و جوانها رو بیارند که پول زیادی نمیگیرند. به نظر میرسه که تمرکزشون رو به روی این گذاشتند.    

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.