مایکل بیسپینگ: تونی فرگوسن در مسیر سرازیری است

Michael Bisping

تونی فرگوسن که در دو بازی اخیر خود در مقابل جاستین گیچی و چارلز اولیویرا شکست خورده است در نظر بسیاری در دوران پایانی حرفه‌ی خود به سر میبرد. مایکل بیسپینگ قهرمان سابق یو اف سی‌ در پادکست خود گفت: 

استرایکینگ جاستین گیچی یه سر و گردن از تونی بهتر بود و گرپلینگ چارلز اولیویرا هم یه سر و گردن از گرپلینگ تونی بهتر بود. من یه ذره نگران تونی هستم. بدون شک اون احتیاجی به همدردی من نداره و به اینکه من دلواپسش هستم هم احتیاجی نداره. اون دوست نداره که در موردش اینطوری صحبت کنم اما من فقط کنجکاوم و میخوام بدونم که قدم بعدی اون مثل یک فایتر چیه؟ من شرایطش رو درک می‌کنم. مشکله. وقتی‌ تو یکی‌ مثل تونی فرگوسن هستی‌ یا هر کسی‌ در یو اف سی‌ که مدت خیلی‌ زیادی اون بالاها قرار گرفته و میبینی‌ که در حال سقوطه، میبینی‌ دو بار پشت سر هم با اختلاف زیاد بازی رو واگذار کرده. اون چیزی که من میبینم اینه که تونی در مسیر سرازیری قرار گرفته چون بدن آدم تا یه حدی میتونه ضربه بخوره و تونی نشون داده که چه جنگجویی‌ برای یو اف سی‌ تاحالا بوده. هیچ چیز بدی در مورد تونی فرگوسن ندارم که بگم و تنها بش احترام میذارم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.