کولبی کاوینگتون: خورخه ماسویدال نمیخواد با من مسابقه بده

Colby Covington

کولبی کاوینگتون دوست سابق و هم خانه‌ای خورخه ماسویدال سخت در تلاش است که در مقابل دشمن امروز خود به میدان برود. کاوینگتون در ماه‌های اخیر بارها ماسویدال را به چالش کشید اما ماسویدال چندی پیش در مصاحبه‌ای گفت که حاضر نیست که با آدم مزخرفی مثل کاوینگتون بازی کند. کاوینگتون در مصاحبه‌ای با سابمیشن رادیو گفت: 

اون قبلا خیلی‌ حرفها میزد. در باشگاه میگفت که همینکه من رو ببینه من رو میزنه. می‌خواست بره که در پارکینگ عمومی‌ دعوا کنه. وقتی‌ مسابقه‌ی کورمیر – میوچیچ در لوس آنجلس بود اون به دانا وایت گفت که میخواد همونجا در پشت صحنه با من دعوا کنه. الان کجاست؟ الان دیگه پیداش نمیکنی‌. الان میلیونی پول میگیره ولی‌ من کاری می‌کنم که پولش هزینه‌ی بیمارستانش بشه. الان کجاست؟ اونها (یو اف سی‌) به من گفتند که برگزار کردن این بازی مشکله چون اون نمیخواد با من مسابقه بده. تقریبا به من گفتند که اون با زبون بی‌ زبونی گفته که این استایل مچ آپ رو دوست نداره. تو در یو اف سی‌ با بهترینها مسابقه میدی. تو میگی‌ که میخوای در دنیا بهترین باشی‌ ولی‌ از اونور این استایل مچ آپ رو دوست نداری؟ این دیگه چیه؟ خودشیفته‌ی واقعیه اتلانتا؟ ما داریم چیکار می‌کنیم؟ خیال میکردم که در مسابقات قهرمانی اولتیمیت فایتینگیم نه در مسابقات قهرمانی اولتیمیت فیلینگز (قهرمانی احساسات). 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.