کولبی کاوینگتون: مک گرگور پویریر رو در راند اول ناک اوت میکنه

Colby Covington conor Dustin

مسابقه‌ی کانر مک گرگور – داستین پویریر در ماه ژانویه برگزار میشود. در حالیکه اولین بازی این دو به سالها پیش برمیگردد همچنان بسیاری احتمال برد کانر مک گرگور را بیشتر از داستین پویریر میدانند. کانر در اولین دیدار خود پویریر را در راند اول شکست داد. کولبی کاوینگتون هم تیمی سابق پوریر که پس از مشاجره‌ی بین او و دیگر مبارزان فعال در باشگاه امریکن تاپ تیم از آنجا کنار گذاشته شد در مصاحبه‌ای با دیلی میل از پیشبینی‌ خود در مورد جدال ماه ژانویه گفت: 

تنها چیزی که میخوام بتون بگم اینه که وقتی‌ زمان پرس کنفرانس شد حتما با خودتون دستمال کاغذی بیارید چون همونطور که میدونید داستین سوریر (بجای پوریر و به معنی‌ غمزده و پر درد) وقتی‌ میخواد صحبت کنه اشکش در میاد. اون مقابل دنیا گریه میکنه تا هم حسی دیگران رو با خودش به همراه داشته باشه. اون دوباره در راند اول ناک اوت میشه چون از پا افتاده و اون فک و دل و جرات رو دیگه نداره. رقابتی‌ در کار نخواهد بود. فکر میکنم کانر در همون راند اول کلکش رو میکنه. فقط دستمال کاغذی رو فراموش نکنید چون داستین مثل یک توفان (دریا) میاد که گریه کنه تا دیگران دلشون به حالش بسوزه. میگه که ” آه حس بدی داشته باشید، من نتونستم به آرزوهام برسم” آره چون تو ترسویی، تو به اندازه‌ی کافی‌ برای خواستت تلاش نکردی. جامعه این روزها چش شده؟ مردم خیال میکنند که همه‌ی فایترا باید یک مدالی داشته باشند. داستین به یک فضای امن احتیاج داره. به فضای امنت برو داستین. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.