دلایل اسکات کوکر برای استخدام یوئل رومرو در بلاتور

Scott Coker yoel romero

پس از کنار گذاشتن یوئل رومرو از یو اف سی‌، اسکات کوکر پرزیدنت سازمان بلاتور از عدم علاقه‌ی خود به استخدام مبارز کوبایی سخن گفت. اما پس از یک هفته نظر او در مورد رومرو عوض شد و سرانجام سرباز خدا وارد سازمان بلاتور شد. اسکات کوکر در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای جانکی در مورد به خدمت گرفتن رومرو گفت: 

یوئل در سال ۲۰۰۸ با ما در استرایک فورس شروع کرد. بخشی از من می‌خواست که اون رو به خدمت بگیره و بخشی از من هم این رو نمیخواست. وقتی‌ که رامبل جانسون رو گرفتیم میتونستیم که رومرو هم به خدمت بگیریم که بیخیال این شدیم. اینو حقیقتا بگم که اون میزان طرفداری و پشتیبانی که در مطبوعات از اون شد شگفت انگیز بود. همه میخواستند که اون رو در مقابل رامبل جانسون ببینند. من با تیمم یه جلسه گذشتم. من در این شرایط چیزی بتون میگم که مردم دقیقا متوجه این نمیشن و اون اینه که: حتی وقتی‌ ما میگیم که علاقه‌ای به جذب طرف نداریم، ما با مدیر برنامه‌‌های این فایترها روزانه صحبت می‌کنیم. اسم یول بارها به میون اومد. بالاخره من گفتم میدونید چیه؟ بیا و بگیریمش و قاطی این گروهش کنیم. اون استعداد شگفت انگیزیه. اون هنوز کسیه که خیلی خطرناکه. اون بدون شک هنوز میتونه فایت کنه. من یه ذره باش حرف زدم و خیلی‌ خوب پیش رفت. بش میخوره که خیلی‌ آدم خوب و کاملی باشه. برای قرار دادن اون در گروه ۲۰۵ پاوندمون در سال آینده لحظه شماری می‌کنم. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.