کوری اندرسون: همه میدونند که جان جونز استرایکر خیلی‌ خوبی‌ نیست

Corey Anderson vs Jon Jones

کوری اندرسن مبارز سابق سازمان یو اف سی‌ که به تازگی به سازمان بلاتور پیوسته در مصاحبه‌ای با فایتفول در مورد جان جونز گفت: 

همه میدونند که جان جونز استرایکر خیلی‌ خوبی‌ نیست. اون رزمی کار خیلی‌ خوبیه اما نه یک استرایکر خیلی‌ خوب. بوکسش اونقدر تکنیکی‌ نیست، اون در دفاع خوب نیست. دفاع کردنش بی‌ حاله. اون فقط قدبلنده و از حملات میتونه فرار کنه. تیاگو استرایکر خیلی‌ خوبیه. اون وقتی‌ مسابقه داد جونز رو تعقیب میکرد، مشت میزد، لگد میزد تا اینکه زانوش از کار افتاد اما با اینحال اون همچنان مشتای سنگینش رو میزد. عملکرد تیاگو واسه‌ی جان جونز مشکل درست کرد که همین باعث شد مسابقه‌ی خیلی‌ خوبی‌ بشه. تیاگو اون کاری رو که خوب انجام میداد رو ارائه کرد و باعث شد که مسابقه به دسیژن نزدیکی‌ بکشه. به خاطر همینه که فکر می‌کنم که عملکرد خیلی‌ خوبی‌ رو داشت. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.