هنری سهودو: فیگوردو را در اولین دقیقه ی فایت ناک اوت میکنم

Henry Cejudo'

خبرگزاری ام ام ای فایتینگ دیویسون فیگوردو را به عنوان بهترین فایتر سال ۲۰۲۰ معرفی‌ کرد. فیگوردو در سال ۲۰۲۰ چهار مبارزه‌ی قهرمانی را پشت سر گذاشت. او در ماه نوامبر و دسامبر و در مدت کوتاه ۲۱ روز، ۲ بار سر وزن رسید تا از کمربند قهرمانی مگس وزن خود دفاع کند. هنری سهودو قهرمان پیشین و بازنشسته‌ی دسته‌ی مگس وزن و خروس وزن یو اف سی‌ باری دیگر و در توییتر خود انتخاب فیگوردو را به عنوان برترین مبارز سال زیر سوال برد. سهودو عکسی از فیگوردو منتشر کرد که در آن فیگوردو مشغول سشوار کشیدن موی خانمی است. سهودو زیر عکس نوشت: 

”میبینم که متخصص سشوار کشیدنی (خوردنی) چون توی مسابقه‌ی آخرت افتضاح بودی. و دانا وایت این فایتر سال شماست؟ من در راند اول و در اولین دقیقه ناک اوتش میکنم“. 

در حالیکه هنری سهودو در دوران بازنشستگی به سر میبرد او بارها گفته که در صورت برگزاری یک سوپر فایت حاضر است که از بازنشستگی خود برگردد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.