منیجر کاستا: ویتیکر و کاستا میبایست برای عنوان موقت میان وزن مبارزه کنند

Robert Whittaker Paulo Costa

ولید اسماعیل منیجر پائولو کاستا در مصاحبه ای با خبرگزاری ام ام ای فایتینگ از یو اف سی خواست که دیدار احتمالی پائولو کاستا و رابرت ویتیکر را بر سر عنوان موقت قهرمانی دسته میان وزن برگزار کنند.

”این مبارزه (کاستا – ویتیکر) از زمانی که اونا (یو اف سی) برای اولین بار در مورد فایت آدسانیا – بلاهویچ صحبت می کردن در حال مذاکره بوده. دانا وایت به ما گفته که این فایت رو میخواد و حتما درستش میکنه. ویتیکر هم که گفته فقط سر تایتل میخواد مبارزه کنه. این بهترین مبارزه برای دسته میان وزنه – شماره یک در مقابل شماره دو (در رده بندیها). بوهاچینیا (لقب کاستا به معنی پاک کن) حتما برنده میشه و تصور کنین بازی برگشتش با آدسانیا چقدر زیاد فروش میره چونکه آدسانیا و کاستا از هم متنفرن. ولی خب نمیشه همزمان دسته میان وزن رو بلا تکلیف گذاشت (در غیاب آدسانیا) و باید یه کمربند موقت انداخت وسط. این واسه یو اف سی برد برده….“.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.