پیشبینی‌ یوانا ینجیچک در مورد بازی آدسانیا – بلاهویچ

Jan Blachowicz Joanna Jedrzejczyk

در رویداد یو اف سی‌ ۲۵۹ یان بلاهویچ در مقابل آدسانیا از کمربند قهرمانی خود دفاع خواهد کرد. آدسانیا قهرمان میان وزن یو اف سی‌ پس از شکست دادن همه‌ی رقیبان اصلی‌ خود، با ورود به دسته‌ی لایت هوی ویت به دنبال قهرمانی در دیگر رده‌های وزنی این سازمان میباشد. یوانا ینجیچک دوست و هموطن بلاهویچ در مصاحبه‌ای با ساوت چاینا مورنینگ پست گفت: 

”آدسانیا چیزی واسه‌ی از دست دادن نداره و این یانه که در صورت باخت چیزای بیشتری رو از دست میده. آدسانیا قهرمان دسته‌ی پایینتریه و برای بدست آوردن کمربند یان مسابقه میده. یان از نظر جثه بزرگتر و قویتره. مچ آپ خیلی‌ جالبی‌ میشه، یان پشت مشتهاش و لگد هاش قدرت زیادی داره اما آدسانیا همونطور که میدونید خیلی‌ انعطاف پذیر و غیر قابل پیشبینیه. خیلی‌ از آدسانیا خوشم میاد، خیلی‌ دوست دارم مسابقاتش رو ببینم. یان بلاهویچ در مقابل ریس خیلی‌ خوب بود، این رو میتونستم ببینم. من یان رو تقریبا ۱۵ ساله که میشناسم و حتی چند روز پیش از مسابقه هم بش زنگ زدم و اون فرق رو میشد دید. هم زمان و هم مکان اون مسابقه درست بود (روز یان بود). احساس میکنم از لحاظ فیزیکی و روحی روانی هم قوی تر شده (بلاهویچ). شما نمیتونین چنین شخصی رو متوقف کنین. این تغییراتیه که دارم در یان می بینم“.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.