منیجر چارلز اولیویرا: مسابقه‌ی بعدی اولیویرا باید برای کمربند قهرمانی باشد

Charles Oliveira

چارلز اولیویرا پس از شکست دادن قاطعانه‌ی تونی فرگوسن هشتمین برد پیاپی خود را رقم زد. در حالیکه دانا وایت از مبازره‌ی احتمالی‌ اولیویرا – گیچی صحبت کرده بود دیگو لیما منیجر چارلز اولیویرا در مصاحبه‌ای با ‌ام ام‌ ای فایتینگ گفت: 

حقیقتا فکر می‌کنم که حقش هست که برای کمربند بازی کنه. اون هشت برد پیاپی داره، کوین لی رو به شکلی‌ عالی‌ برد و در مقابل تونی فرگوسن اون در تمام راندها سرتر بود. تونی فرگوسن یکی‌ از بهترینهای سبک وزنه که ۱۲ برد پیاپی داشت.  بنابراین فکر می‌کنم که چارلز آمادست و اونقدر اعتبار داره که برای کمربند بازی کنه. با تمام احترام بگم که حبیب از روی گیچی رد شد، این خیلی‌ مهمه. فکر می‌کنم که مسابقه‌ی بعدی چارلز باید برای کمربند باشه در مقابل برنده‌ی کانر – پویریر، و نه جاستین گیچی. اما ما اینو میدونیم که خیلی‌ چیزها در  مسابقه‌ی کانر – پویریره. میدونیم که برد پویریر یه چیزه اما برد کانر تمام سناریو رو عوض میکنه. فکر می‌کنم خیلی‌ چیزها به این مسابقه بستگی داره. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.