دانا وایت: مشکلات پیش آمده با کانر حل شد

Conor McGregor Dana White

چندی پیش و پس از خداحافظی کانر مک گرگور، بدنام ایرلندی در اعتراض به مخالفت یو اف سی‌ با خواسته‌های وی که منجر به خداحافظی او شده بود، در چندین توییت پیامهای محرمانه‌ای که بین او و دانا وایت زده شده بود را منتشر کرد. این اتفاقات باعث تیره شدن روابط دانا وایت با کانر مک گرگور شد. دانا وایت در مصاحبه‌ای با‌ ای اس پی‌ ان در این رابطه گفت: 

رابطمون خیلی‌ تیره شده بود اون زمان. من خیلی‌ بر آشفته شده بودم. دلیل این اون نبود که پیام‌های محرمانه‌ی ما رو منتشر کرده بود، دلیلش این بود که در مورد یه فایتر دیگه صحبت کرده بود و من دیگو سانچز رو خیلی‌ دوست دارم و احترام زیادی براش قائلم. من بش توجه می‌کنم و مواظبشم بنابراین خیلی‌ به هم ریختم. من با دیگو در مورد این موضوع رو در رو صحبت کردم. اون اینقدر آدم خوبیه که هیچ مشکلی بین ما نیست اما از کانر خیلی‌ دلخور بودم. با کانر در مورد این موضوع صحبت کردم و الان دیگه مشکلی‌ بین ما نیست و اوضاع خوبه. رابطه‌ی من با دیگران همیشه وقتی‌ صحبت بیزنس بوده خوب بوده. تیتو اورتیز سالها اینجا مبارزه کرد در حالیکه ما از هم متنفر بودیم. بیزنس همیشه خوب پیش رفته اما این به این معنی‌ نیست که رابطه‌ی بین ما هم خوبه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.