فرانسیس انگانو: همه دوست دارند که من رو در مقابل جان جونز ببینند

Francis Ngannou

چند روز پیش دانا وایت از مبارزه‌ی احتمالی‌ فرانسیس انگانو در برابر استیپه میوچیچ در ماه آوریل صحبت کرد. فرانسیس انگانو مدعی اصلی‌ دسته‌ی هوی ویت که مدتهاست به دنبال مبارزه‌ی قهرمانی میباشد بی‌ میل به مسابقه‌ای در مقابل جان جونز نیست. جان جونز که چندی پیش کمربند قهرمانی دسته‌ی لایت هوی ویت را رها کرد به دنبال قهرمانی در دسته سنگین وزن یو اف سی‌ میباشد. انگانو در مصاحبه‌ای با ‌ام ام ‌ای فایتینگ در مورد احتمال بازی در برابر جان جونز گفت: 

این مسابقه ایه که همه دوست دارند ببیننش. من خودم دوست دارم که این بازی برگزار بشه. اگه این مسابقه قرار بود که اتفاق بیفته الان من میبایستی فعال میبودم. اگه من به این دو نکته‌ی مثبت برسم که اول اینکه در مقابل جان جونزی قرار بگیرم که احتمالا در دنیا بهترین بوده و هست و در نظر من اولین پاوند فور پاوند دنیاست. و دوم اینکه فعال باشم. چون در حال حاضر، اینجا، این صحبتها نیست. نمیدونم در کجا قرار گرفتم و نمیدونم که دقیقا چی‌ کار می‌کنم. مسابقه داشتن خوبه ولی‌ مسابقه‌ی بزرگ دریافت کردن عالیه. این چیزیه که واسش لحظه شماری می‌کنم. فکر می‌کنم که با جان جونز مچ آپم خوب باشه. اون وزنشو زیاد داره میکنه و به نظر میرسه که خیلی‌ قوی و بزرگ شده باشه. اون یه سری مهارت‌هایی‌ داره که فکر می‌کنم در مقابل قدرت من خوب جور در بیان. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.