داستین پویریر به دنبال جنگی خونین در مقابل کانر مک گرگور

dustin poirier

کمتر از دو هفته‌ی دیگر به مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۷ باقی‌ مانده و داستین پویریر در مسابقه‌ی اصلی‌ این رویداد به مصاف کانر مک گرگور میرود. داستین پویریر که در اولین دیدار خود در مقابل کانر و در راند اول شکست خورد در مصاحبه‌ای با “دیس پاست ویکند” از علاقه‌ی خود به نبردی خونین با ستاره‌ی ایرلندی گفت.

اگه تو در مورد گیم پلن سوال میکنی‌ (برنامه و پلن بازی)، اون چیزی که من بدنبالش هستم اینه که در همون ابتدای مسابقه ما خونین و مالین بشیم، همدیگه رو زخمی کنیم و عذاب بکشیم، و بعد از اونه که میفهمیم که فایتر واقعی چه کسیه. این چیزیه که من میخوام، میخوام که بعد از دقیقه اول راند خونی بشم. میخوام که هر دوی ما خون آلود بشیم و واقعا تا آخرش بریم تا ببینیم چه کسی‌ فایتر بهتریه، و ببینیم چه کسی‌ میخواد واقعا اونجا باشه چون من به فکر سلامتی‌ خودم نیستم. من میخوام که اونجا باشم و اینو میدونم. دوست دارم بدونم که آیا اون هم بدنبال اینه؟

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.