دنیل کورمیر: دن هوکر سخت‌ترین مبارزه‌ی زندگی‌ مایکل چندلر است

Cormier Hooker Chandler

مایکل چندلر در مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۷ و در کو مین ایونت این بازی‌ها در مقابل دن هوکر مبارزه خواهد کرد. دنیل کورمیر قهرمان سابق یو اف سی‌ در شو تلویزیونی اریل هلوانی و دی سی‌ گفت: 

فایت عالی‌ میشه. دن هوکر، مایکل چندلر رو در تمامی جنبه‌های ورزش رزمی به چالش میکشونه. هوکر یکی‌ از اون سخترین هاست. اون از یه تیم خیلی‌ خوبی‌ میاد، اون یه روحیه‌ی جنگندگی باورنکردنی، عزم و نفس خیلی‌ خوبی‌ داره. اون با داستین پویریر همین چند وقت پیش در ایپکس (مکان مبارزه) یه جنگ تمام عیار داشت. بنابراین اگه میخواین بدونید که آیا مایکل چندلر برای الیت‌های این دسته (مبارزان زبده) آمادست، باید با دن هوکر بازی کنه و شکستش بده که البته این کار آسونی نیست. مسابقه‌ی سختیه (برای چندلر). به غیر از پاتریسیو پیتبول که کارش درسته، این سخت‌ترین مسابقه ایه که تابحال داشته. وقتی‌ به دن هوکر نگاه می‌کنید می‌بینید که در اوجش قرار گرفته و از یک مین ایونت ۲۵ دقیقه‌ای پر زد و برخورد با داستین پوریر میاد، این براحتی یکی‌ از بزرگترین فایت‌هایه که چندلر باش روبرو میشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.