جورج سنت پیر: مسابقه با حبیب من رو وحشتناک به هیجان میاره

Khabib GSP

حبیب نورماگومدوف پس از شکست دادن جاستین گیچی و با رکورد ۲۹ برد و بدون شکست از میادین مسابقه خداحافظی کرد. گفته میشود که حبیب تنها برای مبارزه در مقابل جی اس پی‌ و تکمیل کردن رکورد خود و آرزوی پدر حاضر است که به مسابقات برگردد. دانا وایت هم چندی پیش گفت که اگر حبیب تنها برای جورج سنت پیر برمیگردد برای برگزاری این دیدار تلاش خواهد کرد. جورج سن پیر در مصاحبه‌ای اخیر خود با “تیم ا‌ند سید” در مورد مسابقه‌ی احتمالی‌ در برابر حبیب گفت: 

این وحشتناک من رو به هیجان میاره. حبیب از من بزرگتره. اون بهتر از من وزن کم میکنه، احتمالا، و سن من از اون بیشتره، و این میتونه نقش تعیین کننده‌ای داشته باشه. باید شرایط رو بسنجیم (اشاره سن پیر به وزن این مبارزه است). این یکی‌ از قواعد کلی‌ فنون جنگیه. اگه بازی در وزنی باشه که اون باش آشناست و من نه، این به نفع اون تموم میشه و من اینو باید بدونم. در حال حاضر شرایط به نفعش هستند. من تشکیلاتی واسه‌ی تمرین کردن ندارم و اون داره. بنابراین برای اینکه این فایت ست شه باید از سمت هر دو نفر یک سری توافقات صورت بگیره. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.