پیشبینی‌ فراس زهابی در مورد مسابقه‌ی کانر مک گرگور – داستین پویریر

Firas Zahabi Conor Dustin

فراس زهابی یکی‌ از بهترین مربیان ورزش ‌ام ام ‌ای (مربی جورج سنت پیر) و مالک باشگاه تریستار در پادکست خود مبارزه‌ی هفته‌ی آینده‌ی کانر مک گرگور – داستین پویریر را پیشبینی‌ کرد. او گفت: 

من نمیگم که داستین شانس برد نداره، من میگم شانس کانر ۶۰ به ۴۰ هست. من در حالت عادی نمیگم ۶۰ به ۴۰، نه در این سطح. این دو ورزشکار الیت (زبده) قهرمان بودند. هر دو راه و روش‌های خودشون رو برای برد دارند، هر دو بسیار با تجربه هستند، خیلی‌ خطرناکند و هر دو تموم کنندند. چرا من اینقدر دست و دلبازم (۶۰ به ۴۰ به نفع کانر)؟ چون فکر می‌کنم که این مسابقه خیلی‌ در مورد استایل اونهاست. کانر مک گرگور بهترین کاونتر پانچر (مشتی که در حین مشت خوردن یا جا خالی‌ دادن به حریف زده شود) تاریخ یو اف سیه. تاحالا هیچ کاونتر پانچری مثل کانر مک گرگور در‌ام ام ‌ای نبوده. سلاح اصلی‌ داستین پویریر بوکس اونه و میشه گفت که این دقیقا چیزیه که کانر میخواد و کانرو با مشتاش تغذیه میکنه. داستین در درجه‌ای اول مشت زنه، و مشت زن خیلی‌ خوبیه، اما نه در سطح کانر. به نظر من کانر مک گرگور به بالاترین سطح‌ ام ام‌ ای رسیده تا اینجا. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.