اشک های بنیل داریوش پس از دریافت جایزه ی بازگشت سال

Beneil dariush

سازمان یو اف سی دیروز جایزه ی بازگشت سال 2020 را به بنیل داریوش اختصاص داد. داریوش در مسابقات یو اف سی 248 با عملکردی خارق العاده دراکار کلوس را در راند دوم ناک اوت کرد و دیدنی ترین راند سال را به نمایش گذاشت. داریوش پس از دریافت کردن این جایزه در پرس کنفرانس دیروز صحبت کرد و گفت:

”بازگشت سال 2020 … ببخشید… (داریوش احسساتی شد)… برای این مبارزه… ما فکر می کردیم باردار هستیم (همسرم) و زانوم هم مصدوم بود. رباط زانوم پاره شده بود. این دو هفته قبل از مبارزه بود. همه به من می گفتن: باهوش باش و درست فکر کن، شاید این دفعه قسمت نباشه (کنار بکش). اما تنها چیزی که بهش فکر می کردم بچم بود. با این شرایط اون مبارزه رو انجام دادم…. برنامه ی من توی فایت (مقابل کلوس) این بود که زیرگیری کنم و حریفم رو خاک کنم، کنترلش کنم. اما توی بازی مسیر مبارزه عوض شد. ضربه خوردم، گیج شدم و مجبور شدم برنامه رو تغییر بدم. تنها چیزی که باعث شد بتونم این ضربات رو تحمل کنم فکر بچم بود و اینکه میخواستم آیندش رو تأمین کنم بنابراین من هر وقت این فایت رو دوباره ببینم به اون فکر میکنم….“.

اریوش بامداد یکشنبه به مصاف دیگو فریرا خواهد رفت.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.