کوری سندهیگن: امیدوارم که با دیلاشا بازی کنم

Cory Sandhagen

در یکی‌ از مسابقات قهرمانی یو اف سی‌ ۲۵۹ که صبح یکشنبه برگزار میشود پیوتر یان برای دفاع از کمربند قهرمانی بنتم ویت خود به مصاف الجمین استرلینگ میرود. کوری سندهیگن دیگر مدعی قهرمانی این وزن در مصاحبه‌ی اخیر خود با مجری برنامه در مورد مسابقات بعدی صحبت کرد.

مجری: اسمی که همش شنیده می‌شه از طرف اون (پیوتر یان) تی جی دیلاشا هستش. حس نمیکنی‌ که به تو بی‌ احترامی میشه؟

سندهیگن: نمیتونم بگم که خیلی‌ بی‌ احترامی میشه، فکر می‌کنم این یه ذره از شخصیت اون رو نشون میده که میذاره یه نفر بعد از محرومیتی اون شکلی‌ برگرده (و برای تایتل بازی کنه). برای من این خیلی‌ قابل درک نیست اما اوضاع اینشکلیه و این واسه‌ی من اوکیه. میدونم که دیروز دانا وایت گفت که سعی‌ میکنه که مدعی شماره‌ی اول رو در مقابل دیلاشا قرار بده. بنابراین این مسابقه مطرح شده و امیدوارم که این اتفاق بیفته یا اینکه ببینیم قهرمان اون مسابقه رو میخواد.  

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.