پیوتر یان: الجمین استرلینگ پس از اون زانو فیلم بازی کرد

Petr Yan

پیوتر یان در مسابقات یو اف سی‌ ۲۵۹ و در مصاف با الجمین استرلینگ به دلیل استفاده از زانوی غیر مجاز کمربند قهرمانی خود را از دست داد. بسیاری از جمله دانا وایت حرکت یان را عمدی تلقی‌ کردند در حالیکه پیوتر در آخرین مصاحبه‌ی خود با اریل هلوانی گفت:

حتی اون لحظه هم متوجه نشدم که حرکتم غیر مجاز بوده. سعی‌ کردم بفهمم که چی‌ شده. بعدش بازی رو روی صفحه دیدم و دیدم که دکتر بازی وارد شد و داور بازی با دکتر صحبت کرد و گفت که اون زانو غیر قانونی بود و اون میخواد که من رو دیس کوالیفای کنه (باخت به دلیل حرکت غیر قانونی) و الجمین همونجا کنارشون نشسته بود. استرلینگ حرفهای داور به دکتر رو شنید و بعد از اون بود که دیدیم که حال الجمین بدتر و بدتر شد. بعد روی زمین خوابید و نمیدونم چی‌ شد. همونطور که دیدید چند لحظه پس از ضربه سعی‌ کرد که خودش رو باز سازی کنه (برای بازگشت به بازی) اما بعدش حس کردم که داره اغراق میکنه، اون شروع کرد فیلم بازی کنه بعد از اونکه صحبتهای داور رو شنید. فکر می‌کنم که میتونست ادامه بده اما تصمیم گرفت که این کار رو نکنه. یو اف سی‌ ازم پرسید که کی‌ می‌تونم دوباره برای این بازی مسابقه بدم من هم گفت یک ماه دیگه، دو ماه دیگه، هر موقع که اونها بخوان این رو برگزار کنند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.