صحبتهای دانا وایت در مورد انگانو، دسته‌ی سنگین وزن و واکنش جان جونز

dana white jon jones

امروز صبح و در مسابقه‌ی اصلی‌ رویداد یو اف سی‌ ۲۶۰ فرانسیس انگانو موفق شد که با ناک اوت کردن استیپه میوچیچ به قهرمان جدید دسته‌ی سنگین وزن یو اف سی‌ تبدیل شود. 

پس از پایان بازی فرانسیس انگانو پس از صحبتهای جو روگن از تمایل خود به مبارزه‌ای با جان جونز خبر داد. دانا وایت پرزیدنت یو اف سی‌ اما در کنفرانس خبری بعد از بازیها در این رابطه گفت: 

اگه من جان جونز بودم و این بازی رو از خونه تماشا می‌کردم، من به ۱۸۵ پاوند (میان وزن) میرفتم! 

پس از این صحبتها جان جونز در واکنش به صحبتهای دانا وایت نوشت: 

برم به میدل ویت؟ من اینهمه وزنم رو زیاد کردم بی‌ دلیل نبوده. میدونم فرانسیس خیلی‌ خوب بود اما من هم احمق نیستم ، اینو فراموش نکنید. 

دانا وایت در پاسخ به این سوال که آیا جان جونز حریف بعدی انگانو خواهد بود یا خیر گفت: 

مسابقه با دریک لوییس مسابقه‌ایه که میبایستی برگزار بشه. اما اگه جان جونز واقعا اون فایت رو میخواد.. ببینید رفتن توی توییتر و نوشتن اینکه من این یا اون رو میخوام و وزنت رو زیاد کنی‌ یه صحبته. آیا تو واقعا این فایت رو میخوای؟ من به شما قول میدم، ما میتونیم به دریک لوییس یا هر سنگین وزن دیگه‌ای زنگ بزنیم و اونها این فایت رو میخوان. اگه جان جونز این فایت رو میخواد میدونه که میتونه اون رو دریافت کنه. تنها کاری که میبایستی انجام بده اینه که زنگ بزنه. 

Facebook
Twitter

پیشبینی‌ کورتیس بلیدز از فایت جان جونز – استیپه میوچیچ: انتخاب من استیپه هست، اون چند بار توی مسابقات پنج راندی بوده و نشون داده که قدرت ناک اوت داره

کورتیس بلیدز شنبه شب و در مسابقات پیش رو به مصاف تام اسپینال میرود. او در برنامه‌ی “فایتر در مقابل نویسنده” در مورد فایت

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.