صحبتهای اخیر استیپه میوچیچ پس از شکست

stipe miocic

فرانسیس انگانو در مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۰ موفق شد که در دومین مسابقه‌ی خود در برابر استیپه میوچیچ به پیروزی برسد و قهرمان جدید دسته‌ی سنگین وزن یو اف سی‌ شود. استیپه میوچیچ در اینستاگرم خود در پیامی نوشت:

اول و قبل از همه چیز من حالم خوبه. میدونم که سقوطم دلپذیر‌ترین سقوط نبود اما من بیهوش بودم، بنابراین اینا پیش میاد (خنده). خطاب به خونواده، دوستان و هوادارانم در کرواسی و کلیولند.. دوستتون دارم و متاسفم. بیزارم وقتی‌ مایوستون می‌کنم. از تیمم هم تشکر می‌کنم. میدونم که بعد از هر باخت من، شما هم همون حس بدی رو که من دارم دارید. ما مثل  یک خونواده پیروز میشیم و مثل یک خونواده شکست میخوریم. شکستها جالب نیستند و تا یه مدتی‌ نیش و دردشون رو حس میکنی‌، اما این بیانگر این بیزنسه. تو نمیتونی‌ همه‌ی اونها رو ببری، و این مهمه که آدم متوجهش باشه که شکست به اندازه‌ی پیروزی در ورزش‌ها و زندگی‌ وجود داره. هیچوقت فراموش نکنید که خدا شما رو همیشه و در وقت معین در اون جایگاهی‌ که میبایستی باشید قرار میده. نمیتونی روی چیزهایی‌ که میتونستی بهتر انجامشون بدی گیر کنی‌، اما میتونی از اون اشتباه یاد بگیری و بهتر بشی‌ و دفعه‌ی دیگه با آمادگی‌ بهتری برگردی. متاسفانه من از گیم پلنم فاصله گرفتم. حس خیلی‌ خوبی‌ داشتم وقتی‌ راند دوم شروع شد. من با خودم گفتم که از این به بعد مثل پلن پیش میره. شروع کرده بود به نفس نفس زدن و من هم (جان بر کف) و بدون دفاع به طرفش رفتم. من در شرایط خیلی‌ خوبی‌ نبودم که اون مشت رو بخورم. اون این موقعییت رو دید و مثل تمام فایترهای بزرگ کارش رو کرد. اون اشتباه من بود و من اون رو قبول می‌کنم، دیگه این اشتباه تکرار نمیشه. در آخر میخوام به فرانسیس انگانو و تیمش به خاطر برد بحقشون تبریک بگم. شب یکشنبه شب تو بود. با بردت حال کن! من هم از وقت آزادی که الان دارم لذت میبرم و وقتم رو با خونوادم میگذار اونم و تابستون هم قراره پسرم به دنیا بیاد. خدا به همراتون باشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.