فرانسیس انگانو: باید دوباره “غرش در جنگل” رو به وجود بیاریم

francis ngannou

قهرمان جدید دسته سنگین وزن یو اف سی‌ در مورد مسابقه‌ی احتمالی‌ خود با جان جونز و شرایط نا مشخص جونز در پادکست “هات باکسینگ با مایک تایسون” گفت: 

هر کسی‌ در این شرایط میخواد که اون پولی‌ رو که قبلا میبایستی به دست بیارن رو با دریافت پول بیشتری جبران کنند. یکی‌ مثل جان جونز خیلی‌ وقته که در این ورزش بوده و یو اف سی‌ هم بزرگتر شده. فکر نمیکنم که بیشتر پول خواستن اون ایرادی داشته باشه اما نمیدونم شرایطشون چطوره. دوست دارم که این مسابقه برگزار بشه، این بدون شک مسابقه‌ی شماره ی اوله. فکر می‌کنم که اونها میتونند (یو اف سی‌) دوباره “رامبل این جانگل” رو دوباره بازسازی کنند (غرش در جنگل و اشاره به بازی محمد علی‌ کلی – جورج فورمن). آرزو می‌کنم که اونها هرچه زودتر این رو درست کنن، شاید مسابقه‌ای با جان جونز. ما دوباره میتونیم غرش در جنگل رو درست کنیم اون یه چیز حماسیه، مخصوصا الان که آفریقا نماد ورزش‌های رزمی هست.

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.