حمله‌ی تونی فرگوسن به مایکل چندلر در پرس کنفرانس یو اف سی‌ ۲۶۲

tony ferguson

در مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۲ که یکشنبه صبح برگزار خواهند شد مایکل چندلر و چارلز اولیویرا برای عنوان قهرمانی دسته‌ی سبک وزن به مصاف هم میروند. در پرس کنفرانس این بازیها دیشب تونی و در حین مصاحبه‌ی چندلر به او تاخت. چندلر که در دومین بازی خود در سازمان یو اف سی‌ برای عنوان قهرمانی به میدان میرود تایمینگ را (وقت شناسی‌) را یکی‌ از اصلی‌‌ترین عوامل برای کسب تایتل شات دانست. تونی در واکنش به این صحبت گفت: 

تونی: البته تو هم از مسابقه دادن با من طفره رفتی‌ چندلر. 

چندلر: این حقیقت نداره. 

تونی: تو و همه‌ی کسایی که اینجا نشستن ترسویین (اشاره به چندلر و بن ایل داریوش) به غیر از این که کنار من نشسته (اشاره به چارلز اولیویرا) اینو جدی بتون میگم. اونور، اون میز، همه بازندن. اینور میز برنده هان. 

چندلر: تونی این حقیقت نداره، تو میتونستی با من در تاریخ ۲۳ ژانویه بازی کنی‌ و من همون عملکرد رو در مقابل تو داشتم. 

تونی: تو گفتی‌ نه، خدا وکیلی این لعنتی رو (تایتل شات) به تو اهدا کردن، تو از امتیاز مخصوص دانا وایت برخوردار هستی‌. 

چندلر: (خنده) آه تونی، دانا ممنون.

تونی: فقط عشقه عزیزم. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.