کل کل تونی فرگوسن و بن ایل داریوش در پرس کنفرانس مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۲ – قسمت ۱

Tony Ferguson Beneil Dariush

دیشب و در پرس کنفرانس رقابتهای یو اف سی‌ ۲۶۲ تونی فرگوسن سعی‌ داشت که با جملات تحریک آمیز خود بن ایل داریوش حریف آشوری ایرانی خود را تحت تاثیر قرار دهد. در قسمتی‌ از این پرس کنفرانس تونی از حبیب به عنوان فایتری ترسو یاد کرد و خود را قهرمان بحق دسته‌ی سبک وزن دانست. خبرنگاری از بن ایل داریوش در مورد کمپ تمرینی سوال کرد و بن ایل در جواب گفت: 

بن ایل: کمپ عالی‌ بود، یکی‌ از بهترین کمپ‌های تمرینیم رو پشت سر گذاشتم و بیصبرانه منتظر تقابل با تونی هستم. فکر می‌کنم که تونی باید اینو قبول کنه که من در مقابلش قرار گرفتم، اون لازم نیست که نگران حبیب باشه و بهتره نگران مسابقه در برابر من باشه. 

تونی: من میدونم که تو رفتی‌ و جاستین گیچی رو کمک کردی، تو یه ترسویی بیش نیستی‌ که کمکش کردی که برای تایتل مسابقه بده. اینو نمیدونستم ولی‌ وقتی‌ به علی‌ عبد العزیز گوش میدی اون تحت تاثیر قرارت میده. چیزی که هست اینه که من به دنبالتم. هیچی‌ خصومت شخصی‌ بات ندارم اما خداییش میام که بزنمت و ناک اوتت می‌کنم.   

بن ایل: ببین وقتی‌ یکی‌ کمک بخواد کمک میکنی‌، جاستین کمک خواست و من هم کمکش کردم، تو هم اگه کمک میخواستی کمکت میکردم. 

تونی: برای من هیچ فرقی‌ نداره که تو در باشگاه “کینگز‌ ام ام ای” با چند فایتر یو اف سی‌ تمرین میکنی‌، این اتفاق در آلتیمیت فایتر هم افتاد چون همه ضد من این کار رو کردند و چه اتفاقی افتاد براشون؟

بن ایل: چی‌ میگی‌؟

تونی: تو نمیتونی‌ کسی‌ رو با خودت وارد اون اوکتاگون کنی‌ بچه، فکر میکنی‌ که من رو میشناسی و میخوای کار‌های عجیب قریب کنی‌ و صحبتهایی از این قبیل و خیال میکنی‌ غیر قابل پیشبینیم، اینو بت بگم اینقد محکم میزنمت، همین. 

بن ایل: اینو خیلی‌ دوست دارم، اینو خیلی‌ دوست دارم تونی. میخوام اینو ببینم، میخوام همش رو ببینم. امیدوارم همونطور که صحبت کرده بودی شب مبارزه باشی‌. اونجا منتظر همه چیز هستم. 

تونی: محکم میزنمت، همونطور که شاگردم رو زدم و دندش رو شکستم. 

بن ایل: حرکتت خیلی‌ زشت بود، چرا این کار رو کردی؟

تونی: چون مجبورم کرد. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.