پائولو کاستا با ۳ پیام به خبر کناره گیری برای بازی در مقابل جرد کنونیر واکنش نشان داد

Paulo costa

برت اوکاموتو خبرنگار‌ ای اس پی‌ ان در پیامی از کناره گیری پائولو کاستا در مقابل جرد کنونیر خبر داد. پائولو کاستا هم در واکنش به این خبر در ۳ پیام گفت:

یو اف سی‌ میبایستی برای مسابقات اصلی‌ (مین ایونتس) به اندازه‌ی فایتر اصلی‌ به من پول بده. یوتوبرها با کارهاشون باعث افتضاح این بیزنس شدند. یه چیزی رو روشن کنم، من هیچوقت قرار داد مسابقه رو نه امضا کردم و نه به شکلی‌ قفلش کردم. چرا یو اف سی‌ این بازی رو به اطلاع رسوند وقتی‌ قرار دادی امضا نشده؟ این سوال من هم هست. 

کاستا در پیام آخر خود نوشت: 

میخوام این موضوع رو شفاف بگم. من به سختی تمرین کردم که بیام و برای هواداران نمایش بزرگی‌ در برابر یه اسم بزرگی‌ که یو اف سی‌ قراره در مقابل من بذاره داشته باشیم، اما اونها (یو اف سی‌) اصرار دارن که به من حتی کمتر از بعضی‌ از فایترهایی که هنوز در رنکینگ نیومدن پول بدن، این عادلانه نیست. و من فایتری هستم که هواداران میخوان مسابقاتش رو ببینند! باورم اینه که این خیلی‌ برای اسپورت بده و هواداران خیلی‌ از مسابقات خوب رو از دست میدن. من به تمرینات سختم مثل همیشه ادامه میدم تا هواداران بتونند اون مسابقه‌ی جانانه و بیرحمی رو که عاشقش هستن رو تماشا کنند. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.