حمله‌ی شدید دانا وایت به پائولو کاستا

Dana White

پائولو کاستا چندی پیش با انتشار ۲ توییت به خبر کناره گیری خود از مسابقه در مقابل جرد کنونیر واکنش نشان داد. او سازمان یو اف سی‌ را به دلیل پرداخت کم دستمزد دلیل این کار دانست. کاستا همچنین گفته بود که قرار داد مسابقه‌ای را امضا نکرده است. پرزیدنت سازمان یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با تی اس ان در واکنش به سوال خبرنگار که در این رابطه پرسیده بود گفت: 

فکر نمیکنم که این صحت داشته باشه، فکر می‌کنم اون مسابقه رو قبول کرد چون ما قرار داد اون رو تمدید کردیم (برای گرفتن این مسابقه). اما گوش کنید، مسابقه نده. من میبایستی سالانه ۳ مسابقه به تو پیشنهاد بدم. این شرایط من با همه‌ی فایترهاست، من پیشنهاد ۳ مسابقه رو سالانه به اونها میدم. اون مجبور نیست مسابقه بده، مشکلی‌ نیست، مسابقه نده. میدونی‌ چیه، تو باید کانال یوتوب خودت رو وقتی‌ ۱۳ سال لعنتیت بود میزدی که بزرگ میشدی که مسابقه‌ی شنبه شب مال تو بود (برادران پاول). تو یه یوتوبر نیستی‌، تو یه فایتری و درآمدت رو ازین کار بدست میاری. شاید هم نه، این به تو بستگی داره. و تو بعد از آخرین عمل کردت در جایگاهی‌ نیستی‌ که در مورد پول هنگفت صحبت کنی‌. اوکی یا تو میخوای فایت کنی‌ یا نمیخوای، مشکلی‌ نیست. اگه نمیخوای مسابقه بدی میتونی‌ هر کار دوست داری رو انجام بدی، وقتی‌ که خواستی‌  بازی کنی‌، میتونی خبرمون کنی‌.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.