بلال محمد: از کولبی کاوینگتون به مراتب بیشتر از لیون ادواردز نفرت دارم

Belal Muhammed

در صحبتی‌ با‌ ام ام‌ ای جانکی بلال محمد فایتر ۳۲ ساله‌ی دسته‌ی ولترویت با رکورد ۱۹-۳، از نفرت خود از کولبی کاوینگتون مدعی قهرمانی این دسته صحبت کرد. 

من بیشترین مسابقه‌ای رو که میخوام در مقابل کولبی کاوینگتونه. نفرتی که از اون دارم به مراتب بیشتر از لیون ادواردزه. مسلما میخوام دوباره با ادواردز هم بازی کنم چون اون مسابقه اونشکلی تموم شد اما بازی با کولبی یه چیز دیگست. هنوز نمیفهمم که چرا کولبی تایتل شات گرفته. آره، مسابقه‌ی خیلی‌ خوبی‌ بود اما تو فکت شکست و بعد از اون فایت تاحالا بیرون نشسته بودی. من از اون بازی که در استرالیا در مقابل تیم مینز دادم تاحالا چندین بار کولبی رو به چالش کشوندم (سال ۲۰۱۷). همیشه میخواستم باش بازی کنم. در آخرین بازیم نشون دادم که می‌تونم تیک داون دیفنس داشته باشم و این نشون میده که این بازی میتونی‌ مچ آپ خیلی‌ خوبی‌ باشه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.