گیلبرت برنز: من و استیفن تامپسن استایلهای متفاوتی داریم

gilbert burns

یکشنبه صبح مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۴ برگزار خواهند شد و در مین ایونت این رویداد کانر مک گرگور برای سومین بار به مصاف داستین پویریر میرود. در کو مین ایونت این بازیها گیلبرت برنز با استیفن تامپسن روبرو خواهد شد. برنز که در مسابقه‌ی اخیر در مقابل قهرمان دسته‌ی ولترویت کامارو عثمان شکست خورد در مصاحبه‌ی اخیر خود با آ گ اسپورت گفت: 

استایل هامون خیلی‌ با هم فرق می‌کنن. خیلی‌ وقته که با یکی‌ مثل من مسابقه نداده. کسی‌ که شاید یه کم استایلش شباهت داشت اما نه خیلی‌ زیاد، آنتونی پتیس بود، اما اون خیلی‌ بیشتر از من لگد میزد و کشتی‌ من رو نداشت. فکر می‌کنم که برتری من از اونها در سرعته چون من مدت طولانی در دسته‌ی سبک وزن بودم. البته تاحالا با استرایکری مثل اون که اونشکلی در قفس تحرک داره مسابقه ندادم. اون خطرناکه البته من هم برای اون خطرناکم. من دارم سلاح‌های خودم رو که قراره توی این مسابقه استفاده کنم رو تیز می‌کنم. اتفاقات خوبی‌ در راهند. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.