دانا وایت در فکر تدارک مبارزه‌ای خورخه ماسویدال – لیون ادواردز؛ اتفاقات بدی برای کسایی که مسابقه نمیدن میفته

dana white

بسیاری از مبارزین یو اف سی‌ از جمله لیون ادواردز به خبر دریافت تایتل شات کولبی کاوینگتون در مقابل کامارو عثمان واکنش نشان دادند. ادواردز که به دلایل گوناگون موفق نشد تا مبارزه‌ی قهرمانی را دریافت کند عملکرد یو اف سی‌ را به دلیل دادن مبارزه‌ی قهرمانی به کاوینگتون را زیر سوال برد. در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ ای جانکی دانا وایت در مورد مبارزه‌ی احتمالی‌ ماسویدال – ادواردز گفت: 

هیچوقت این فکر خوبی‌ نیست که مسابقه ندی و بیرون منتظر بشینی‌. خیلی‌ وقتها اتفاقات بدی برای کسانی که بیرون موندن و مسابقه ندادن افتاد. این ورزش مثل زندگی‌ میمونه. هیچ گارانتی در زندگی‌ نیست. تو باید بیای اینجا، مسابقات خیلی‌ زیادی بدی و پدر خودت رو در بیاری تا مطرح باشی‌. باید کاری کنی‌ که هواداران شروع کنن به قر زدن که مثلا الان در حق لیون ادواردز نامردی شده و اون میبایستی تایتل شات رو میگرفت. تو میخوای که هواداران بخوان که تایتل شات بعدی مال تو باشه و اسمت رو فریاد بزنن. و بله با این بدبیاری‌هایی‌ که اون بیچاره آورد (ادواردز) الان اون باید تا اونجایی که میتونه فعال باشه. 

وایت در مورد نبرد احتمالی‌ لیون ادواردز در برابر خورخه ماسویدال گفت: 

اون هم بازی جالبی‌ میشه. قبول دارم. اگه قرار باشه که مسابقه‌ی دیگه‌ای رو ست کنیم اینه. این مسابقه ایه که احتمالا باید ست شه.  

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.