حبیب نورماگومدوف: کانر مک گرگور دیگه تموم شد

khabib

شکست کانر مک گرگور واکنش بسیاری از مبارزین یو اف سی‌ را به همراه داشت. حبیب نورماگومدوف در مصاحبه‌ی دیگری با‌ ای اس پی‌ ان گفت: 

در این مسابقه چه اتفاقی افتاد؟ داورها ۱۰-۸ راند رو دادن به داستین. داستین توی راند اول کانر رو خورد کرد. فکر می‌کنم اگه ۱۰۰ بار دیگه دوباره با هم بازی کنن ۱۰۰ دفش رو داستین میبره. 

حبیب در مورد کل کل کانر در پرس کنفرانس گفت: 

همونطور که داستین گفت اون ترش تاک فقط مثل یک سر و صداست. فکر می‌کنم که کانر تقلبی و متظاهر بود چون چند ماه پیش دیدیم که چقدر با ادب بود. اون کل کل‌ها ساختگی بودن و برای همینه که تاثیری روی داستین نداشتن. فکر می‌کنم اونجا بزرگترین اشتباهش بود. چون خیلی‌ سعی‌ داشت و سعی‌ کرد که بره تو روان داستین پویریر. تمرکزت رو روی حریفت نگذار. چرا تو این کار رو میکنی‌ تو باید روی کار خودت متمرکز باشی‌. 

حبیب در ادامه در مورد پای شکسته و آینده‌ی کانر گفت: 

اون هیچوقت دیگه مثل سابق نمیاد که لگد بزنه. دیگه فکر نمیکنم که به اون تاپ برسه. سن کانر ۳۲ ساله که خوبه برای این ورزش، اما اتفاقی که برای پا و ذهنیتش افتاده دیگه تمومه، اما اون برای تبلیغات و بزرگ کردن یه مسابقه خوبه. اگه میخواد برگرده اوکی بذارین با داستین پویریر دوباره بازی کنه و تموم بشه. فکر می‌کنم یو اف سی‌ هم اینشکلی فکر میکنه که یه فایت دیگه در برابر داستین واسش درست کنن یا شاید هم در برابر نیت دیاز. اما فکر می‌کنم که هر دوتاش رو میبازه. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.