لوگان پال: دانا وایت قبل از بازیهای یو اف سی‌ ۲۶۴ با من تماس گرفت

dana white

لوگان پاول یوتوبر مشهور که چندی پیش در مسابقه‌ی بوکس در مقابل فلوید می ودر قرار گرفته بود از تماس دانا وایت خبر داد. دانا وایت ظاهرا پیش از مسابقات یو اف سی‌ ۲۶۴ برای حضور برادران پال در آن رویداد با پاول تماس گرفته بود. لوگان در پادکست ایمپالسیو در این رابطه گفت: 

روز مسابقات یو اف سی‌ من روی مبل نشسته بودم که دیدم یه اسمی روی گوشیم اومد (بم زنگ زد). چه کسی‌ بود؟ دانا وایت. با خودم گفتم بیخیال. ساعت ۱۱ صبح بود و داشتم صبحونه میخوردم. جیک اینجا نشسته بود و من نشونش دادم. با خودم گفتم عجیبه. من جواب دادم اما نمیتونستم چیزی رو پیشبینی‌ کنم چون جیک اون رو (دانا وایت) عصبانی کرده بود. اون و جیک مدام با هم خصومت دارن. من هم از اونور اومدم و توی مطبوعات گفتم که دانا وایت رو دوست دارم، همیشه دوستش داشتم و در آینده هم دوستش دارم. اون یه بیزنیسمن بیرحمه و من مشکلی‌ باش ندارم. اما نمیدونم که اون چه نظر‌ی در مورد من داره چون رابطه‌ی من با برادرم همیشه در اولویته، اما اگه بتونم با کسی‌ خوب باشم این کار رو می‌کنم. اون زنگ زد و گفت با لوگان صحبت می‌کنم؟ گفتم آره، چه خبر دانا؟ دانا گفت: ۲ تا بلیط داری واسه امشب مگه نه؟ من صندلی‌های بهتری واستون دارم (جایگاه) توی ردیفی‌ که بش میگیم ردیف میلیاردرها که دیدتون خیلی‌ بهتره. من مات و مبهوت موندم از برخورد خیلی‌ خوب و مهمون نوازانه‌ی دانا وایت، با خودم گفتم این عالیه. بش گفتم: عالی‌، خیلی‌ ممنون دانا و بعد از اون قطع کردیم. جیک گفت: این عجیب بود. 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.