هالی‌ هولم: میخوام در مقابل میشا تیت انتقام شکستم رو ازش بگیرم

Holly Holm 2

هالی‌ هولم فایتر سرشناس بانوان یو اف سی‌ در سال ۲۰۱۵ موفق شد تا اولین شکست راندا راوزی را رقم زده تا خود را به عنوان قهرمان جدید بنتم ویت معرفی‌ کند. او اما در اولین دفاع در مقابل میشا تیت شکست خورد و کمربند خود را از دست داد. هولم پس از بازگشت میشا تیت به میادین مبارزه در مصاحبه‌ای با‌ ام ام‌ ای جانکی گفت: 

فکر می‌کنم که برای من مسابقه با میشا تیت با عقل جور در بیاد چون میخوام انتقام اون شکست رو بگیرم. حتی نمیتونم بگم که اون بازی مسابقه‌ای بود که حریف بر من تسلط داشت. من داشتم بازی رو میبردم و خوب کار میکرم و میشه گفت که اون اتفاق مزه‌ی دهنم رو تلخ کرده و میخوام که اون رو درست کنم. میدونم که میشا همیشه آماده‌ی یه چالشه بنابراین میتونم فکرش رو کنم که این فایت اتفاق بیفته. در حال حاضر گیم‌ ام ام‌ ای من خیلی‌ کاملتر از اون موقع که باش بازی کردم شده. میدونم که خیلی‌ صحبتها در مورد ریمچ با راندا راوزی بود اما میدونم که نتیجه‌ی اون ریمچ همون نتیجه‌ی مسابقه‌ی اول میشد. من از اون فایترها نیستم که بخواد همه‌ی دوران حرفه ایش حول و هوش تنها یه فایتر باشه. من میخوام به عنوان یه فایتر خودم رو به چالش بکشم.  

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.