حمله‌ی الجمین استرلینگ به تی جی دیلاشا

Aljamain Sterling

تی جی دیلاشا پس از سپری کردن دوران محرومیت در اولین بازی موفق شد که کوری سندهیگن را شکست دهد. این پیروزی واکنش بسیاری از دیگر مبارزان این سازمان را به همراه داشت. الجمین استرلینگ قهرمان جدید این دسته در آخرین مصاحبه‌ی خود گفت: 

من مشکلی‌ ندارم که باش (دیلاشا) مسابقه بدم. تنها مشکلی‌ که میره تو روانم اینه که هی‌ میگه که تمیزه (استفاده نکردن از مواد غیر مجاز). تو پاک و تمیز نیستی‌ احمق! مچ تو رو گرفتن! تو رو گرفتنت! ما در چه دنیایی‌ داریم زندگی‌ می‌کنیم؟ و یو اف سی‌ هم همین صحبتها رو میکنه که آره اون عوض شده و تمیزه دیگه. آدمهایی هم که همین صحبتها رو می‌کنن دیوونم می‌کنن چون اون اینطور نبود که دیگه نخواد از اون مواد استفاده کنه بلکه گرفتنش. فرقه بین این دو مورد. این طور نبوده که مثلا در مسابقه بگه که دیگه نباید از این کار‌ها کنم یا توی اون مسابقه تقلب کردم. نه نه نه داداش تو رو گرفتنت چون آزمایش ادرارت مثبت بود. ما با هم چین آدمهایی سر و کار داریم. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.