ای جی مکی شرط قدیمی‌ با دانا وایت را برد

Dana White AJ McKee_compress10

فرح هنون گزارشگر ورزش‌ ام ام‌ ای در صحبتی‌ با دانا وایت از او پرسید که آیا شرطی که او با‌ ای جی مکی ۱۳ ساله بسته بود را به خاطر دارد؟ 

هنون خطاب به دانا وایت: اون گفت وقتی‌ که ۱۳ سالش بود یه صحبتی‌ با تو داشت و شرطی بستید که اگه اون قهرمان دنیا شد تو نهار دعوتش کنی‌. میدونیم که تو توی تعطیلات هستی‌ اما میخوایم بدونیم که آیا بازیش رو دیدی یا چیزی در موردش شنیدی و نظرت در مورد ‌ای جی مکی چیه؟

دانا وایت: ما روی چی‌ شرط بسته بودیم؟

هنون: گفت که وقتی‌ ۱۳ سالش بود تو بش گفته بودی که اگه قهرمان بشه نهار دعوتش میکنی‌، شاید یادت نیاد (خنده).

دانا وایت: قرار نهار دعوتش کنم؟ خیلی‌ باحال بود. اگه این صحبت رو کرده باشم که روی حرفم ایستادم و به ناهار دعوتش می‌کنم. مسابقش رو ندیدم، حتی مسابقه‌ی خودمون رو هم شنبه شب ندیدم متاسفانه اما دمش گرم و این داستان خیلی‌ باحالی‌ بود که تعریف کردی. 

دانا وایت در مصاحبه‌ی دیگری با تی اس ان و در مورد ‌ای جی مکی که مبارزان یو اف سی‌ را به چالش کشیده بود و احتمال مسابقه‌ای با آنها گفت: 

نمیدونم ببینیم. وقتی‌ قراردادش تموم شد اون میتونه با ما تماس بگیره. اونموقع ببینیم چی‌ پیش میاد. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.