مایکل چندلر: اگه جای داستین پویریر بودم برای مسابقه‌ی چهارم با کانر صبر میکردم

Dustin Poirier vs Michael Chandler

مایکل چنلدر مدعی دسته‌ی سبک وزن یو اف سی‌ در مصاحبه‌ای با هلن یی گفت: 

اگه جای داستین پویریر بودم برای مسابقه‌ی چهارم با کانر صبر میکردم. اگه الان پویریر بره و تایتل رو ببره وقتی‌ کانر برگشت آیا اون میتونه درجا بره و برای تایتل در مقابل پویریر مسابقه بده؟ این اتفاقات دیوونه وار و عجیب قریب رو قبلا دیدیم. بنابراین اگه من پویریر بودم بیرون میموندم و منتظر بودم کانر برگرده، مخصوصا بعد از اینکه چیزهای مختلفی‌ در مورد زن و بچم و اینکه میخواد من رو بکشه گفته بود. اما این رو هم میدونم که اون مثل یه فایتر در آخر میخواد که به بالاترین مکان ورزش رزمی ترکیبی‌ برسه. اون قهرمان موقت بود اما به قهرمان بی‌ چون و چرا تبدیل نشد (و کمربند اصلی‌ رو نبرده). برای همین فکر می‌کنم به دلیل رقابتی‌ بودنش بخواد که با چارلز اولیویرا مسابقه بده. 

او در مورد مبارزه‌ی احتمالی‌ اولیویرا – پویریر گفت:

هر دوی اونها به نظرم فایترهای کامل هستن و توی همه چیز خوبن. فکر می‌کنم اگه خیلی‌ پر برخورد و نفسگیر بشه سگ جنگجو و درون پویریر بزرگتر باشه. اولیویرا من رو در راند دوم شکست داد، همون اوایل راند بود بنابراین ما چیز زیادی از اون مسابقه ندیدیم. ما مسابقش رو با تونی فرگوسن دیدیم که البته می‌شه گفت که اون مسابقه یک طرفه بود. فکر می‌کنم در صورت تقابل این دو، پویریر یا راند سه و یا چهار اولیویرا رو تموم میکنه. اگه پنج راند برن پویرر از طریق دسیژن میبره. 

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.