رونالدو ”ژاکاره (تمساح)“ سوزا از ورزش ام ام ای خداحافظی کرد

Ronaldo Jacare Souza

قهرمان سابق میان وزن استرایک فورس و ستاره سابق میان وزن یو اف سی از ورزش ام ام ای خداحافظی کرد. ژاکاره پس از آخرین مبارزه خود که با شکست او در برابر آندره مونیز همراه بود از یو اف سی جدا شد و بتازگی در مصاحبه ای با کانال کمبات اعلام کرد که ورزش ام ام ای را کنار گذاشته است.

” من فایت های زیادی انجام دادم (در دوران حرفه ایم). ورزش جوجیتسو رو زود کنار گذاشتم ولی در ام ام ای زیاد مبارزه کردم و دیگه قصد مبارزه ندارم. برای من دیگه واقعا تمام شده. از ام ام ای بازنشسته میشم و به ورزشی که در اون تاریخ سازی کردم بر میگردم. به ورزشی که واقعا دوست دارم (جوجیتسو)“.

سوزا (10 – 26) در دوران حرفه ای خود حریفان سرشناسی مانند ویتور بلفورد (قهرمان سابق یو اف سی)، رابی لالر (قهرمان سابق یو اف سی)، کریس وایدمن (قهرمان سابق یو اف سی) و گگارد موساسی (قهرمان سابق استرایک فورس) را مغلوب کرد و از او به عنوان یکی از بهترین گرپلرهای تاریخ میان وزن یاد خواهد شد.

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.