صحبتهای خاویر مندز در مورد تفاوتهای حبیب نورماگومدوف و اسلام ماخاچف

Islam Makhachev Khabib Nurmagomedov_compress7

مربی‌ پیشین حبیب نورماگومدوف و کنونی اسلام ماخاچف، خاویر مندز در صحبتی‌ با پادکست “مایک سویک” در مورد تفاوت حبیب نورماگومدوف و اسلام ماخاچف گفت:

اون چیزی که اسلام داره و حبیب اون رو هرگز به این خوبی‌ نداشت پرتابهای اسلامه. پرتابهای جودو، پاها رو زدن (تکنیک جودو) و لگ تریپس (با پا، پای حریف را قفل کردن و به زمین زدن او). حبیب اینها رو بلده اما نه در سطحی که الان اسلام اونها رو انجام میده. مثلا با اسلام ایستادی و مشغول تمرینی که یهو پرواز میکنی‌ (پرتاب میشی‌) یعنی‌ واقعا پرواز میکنی‌. 

مندز در مورد پرس حبیب بر حریفان گفت:

(در اون شرایط) حبیب واقعا بدجنستره، حبیب اینشکلیه: وقتی‌ کنترلت میکنه انگاری همه‌ی بدنش کنترلت میکنه. پاهاش، انگشتهای پاش، دستهاش، با همه چیز قفلت میکنه. حبیب یه کم از اسلام انفجاریتره. اسلام اما در تغییر یک حالت به حالتی دیگه روونتره.  

Facebook
Twitter

چارلز اولیویرا: این بازی اونها بود که میگفتن ما حاضریم بریم برزیل فایت کنیم اما این یه دروغه، اونها نمیومدن. اونها فقط حرف میزنن

الیویرا در مصاحبه‌ی اخیر خود در مورد مکان مبارزه‌ی بعدی در جزیره‌ی فایت (خارج از ابوظبی) در مقابل اسلام ماخاچف گفت:  خیلی‌ سعی‌ کردم

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.