واکنش تی جی دیلاشا به چالش خوزه الدو: اون یه قهرمان برجسته ایه

tj dillashaw

پس از پیروزی خوزه الدو در برابر پدرو مونیوز در رقابتهای یو اف سی‌ ۲۶۵، خوزه الدو تی جی دیلاشا را به چالش کشاند. دیلاشا در صحبتی‌ با سابمیشن رادیو در این رابطه گفت: 

آره من از چالشش خوشم اومد. دوست دارم که با خوزه الدو مسابقه بدم. اون یکی‌ از قهرمانهای برجسته‌ی ورزش ماست و وقتی‌ که من کمربندم رو بردم ما میتونیم با هم فایت کنیم. در حقیقت همه‌ی فایترهایی که در تاپ ۵ بودن اگه نه تاپ ۱۰، همه‌ی اونها قبل از اینکه با سندهیگن مسابقه بدم، همینکه یه مسابقه میبردن من رو به چالش میکشیدن. قسم میخورم همشون من رو به چالش کشیدن چون با عقل جور در میاد. منظورم اینه که من قهرمان اصلی‌ این دسته هستم و اونها میخواستن با بردن اسم من اسم و رسمی‌ واسه‌ی خودشون در کنن. اونها با خودشون گفتن که من ۲ سال نبودم، همه‌ی اون اتفاقات (ماجرای دوپینگ دیلاشا) افتاده، و من دیگه اون فایتر سابق نیستم. و سندهیگن هم این اشتباه رو کرد و الان اون برای دریافت تایتل باید عقبتر بره. 

Facebook
Twitter

شان اومالی: بعد از شکست پیوتر یان تایتل شات میخوام ولی‌ ژوزه آلدو میتونه قبل از من نبرد قهرمانی رو داشته باشه چون یه قهرمان افسانه ایه و حقشه

شان اومالی در صحبتهای اخیر خود گفت:  چیزی که مشخصه اینه که نتونستم نشون بدم که جایگاهم بین تاپ تن هستش (ده مبارز برتر

ادامه خبر...

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.