انتونی اسمیت: خیلی‌ دوست دارم که با ییری پروهازکا مسابقه بدم

anthony smith

ییری پروهازکا قهرمان پیشین سازمان رایزین پس از ورود به سازمان یو اف سی‌ موفق شد که ولکان اوزدیمیر و دامینیک ریس را با ناک اوت متوقف کند. انتونی اسمیت فایتر کهنه کار دسته‌ی لایت هوی ویت از خواسته‌ی خود و تقابل با پروهازکا با “لو کیک‌ ام ام ای” گفت: 

خیلی‌ دوست دارم که باش مسابقه بدم. بش می‌خوره که خیلی‌ بازی باحالی‌ بشه. و خدا وکیلی اون همون شکلی‌ که من میخواستم با دامینیک ریس مسابقه بدم فایت کرد. که بش بچسبه، بازی رو زشت و خشن کنه، نذاره که راحت باشه و فضایی بش نده. در صورت روبرو شدن با ییری اون مسابقه‌ای بزن بزن و خر تو خری میشه. این مسابقات مسابقاتی هستند که همه مشتاق دیدنشونن. لازم نیست که خیلی‌ تمرکزم رو بذارم روی چیزی. لازم نیست که زیادی نگران استرایکینگ باشم، یا جوجیتسو و یا کشتی‌. فقط لازمه که شمشیرت رو تا اونجا که میتونی تیز کنی‌ و ضربه بزنی‌. خیلی‌ باحال میشه اگه این اتفاق بیفته. نه فقط غیر پیشبینیه و ضربات چرخشی میزنه و کارهای دیوانه واری میکنه، اون فشار زیادی به حریفان میاره. اون همه‌رو تحت فشار قرار میده چیزی که من هم دوست دارم انجام بدم. بنابراین مسابقمون مثل ۲ تا چکش میمونه که هی‌ به هم ضربه میزنن. خیلی‌ باحال میشه. 

Facebook
Twitter

فایتر دیلی بهترین منبع شما برای با خبر شدن از تازه ترین اخبار و حواشی دنیای ام ام ای است. ما با داغترین و بروزترین خبرهای این ورزش شما را روزانه مطلع کرده و بدون هیچ چشم داشتی خدمت می کنیم. هرگونه استفاده بدون اجازه از مطالب، عکس ها و ویدیوهای ما غیر قانونیست.